Lukáš Vaněček

 

     - Díky vlastním obtížím jsem před několika lety hledal náhradu za klasickou medicínu, jelikož už mi s mými obtížemi nemohla více pomoci. Poté co jsem objevil možnosti vlivu bioenergie na mé zdraví, začal jsem se učit tuto metodu a postupně jsem začal přidávat další techniky se snahou se přiblížit vytouženému zdraví. 

Bioenergie má své specifické využití a díky soukromému studiu se mi podařilo získat cenné informace a zkušenosti od jednoho z největších odborníků v tomto oboru.

Učil jsem se u Antonína Pončíka www.antoninponcik.com

    - Zaměřuji se dále na Dornovu metodu. Jsem za ni velice rád, jelikož mi dává možnost, jak více pomoci od bolestí zad a kloubů. Výborně se doplňuje s bioenergií, kinesiotapingem a masážemi. Využití Dornovy metody je široké a je pro mně jedním ze základů v práci s pohybovým aparátem.

Dornovu metodu jsem se učil u Zuzany Prouzové a Josefa Púryho  www.dornova-metoda.com

Pro komplexní pohled na pohybový aparát dále pracuji s novou českou terapeutickou metodikou Osteodynamika. kterou jsem se učil u její tvůrkyně paní Dunové. www.osteodynamika.cz

    - Také aktivně využívám kinesiotapingu a to jak u sportovců, tak klientů s běžnými obtížemi zad, kloubů, svalů. Pracuji s lymfotejpy a aktivně také využívám tejpů ke korekci zakřivení dolních končetin a ke zmírnění bolestí u skoliotiků. 

Jednotlivé stupně Kinesiotapingu (lymfatický, svalový, korekční) jsem se učil u Bc. Kamila Štědráka

Používám také Měkké techniky 1 a 2. Jednotlivá školení jsem absolvoval zde www.zazrakyduse.cz

Věnuji se také relaxačním a regeneračním masážím - učitel Dušan Jirásek, Mgr. Tomáš Kojan

 --- Všem lektorům děkuji za jejich praktické rady a otevřený přístup při výuce. Nebýt jejich zkušeností, praxe a trpělivosti, nedostalo by se mi toliko cenných informací. Pečlivě jsem si mezi nimi vybíral a tak mám to stěstí, že se můžu učit od těch nejlepších. ----

 

Ve svém volnu rád sportuji, vzdělávám se a fotografuju. 

Učím se homeopatii na Akademii klasické homeopatie u Mudr. Alexandra Fesika. www.budtezdravi.cz

Pozn.: Od r. 2014 také dělám prezentace pro veřejnost o bioenergii a jejím vlivu na naše zdraví a spolu s panem Pončíkem pořádám přednášky po městech ČR. Bioenergii využívám u specifických zdravotních obtíží, u kterých je tato metoda vhodná a předpokládá se tak její účinnost.

Při návštěvě hodnotím možnosti, kterými bych byl schopný s daným problémem pomoci. Většinou se jedná o soubor více technik a masáží, které se vzájemně doplňují. 

Jsem velice rád, když můžu potkávat své klienty zdravé a usměvavé.. :)

-  " Terapeut pomáhá a příroda léčí "  -